Certyfikat ISO

Model pracy DRUKARNI OPEGIEK przyjęty w wyniku wielu lat doświadczeń zapewnia gwarancję wysokiej jakości produktu docenianą przez klientów w całej Europie.

Od 2005 roku DRUKARNIA OPEGIEK posiada certyfikat SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2015. Skuteczność działania systemu z powodzeniem weryfikowana jest corocznymi audytami przeprowadzanymi przez BIURO VERITAS POLSKA SP. z o.o.

Certyfikat FSC®

Od 2020 roku firma posiada CERTYFIKAT FSC (numer licencji FSC-C156421) nadany przez BIURO VERITAS POLSKA SP. z o.o.

– FSC to międzynarodowa organizacja non-profit, która wyznacza standardy dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne.

– certyfikat FSC stanowi dowód, że produkcja, przetwarzanie i handel drewnem oraz produktami pochodzenia leśnego (np. papier) odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE. Oznacza to, że stosowane przez przedsiębiorstwo drewno pochodzi z legalnych źródeł.

– certyfikacja łańcucha dostaw w przemyśle drzewno-papierniczym zapewnia, że na każdym etapie produkcji spełnione są normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa produkcji oraz transparentności pochodzenia surowca.